Ljusstakar 1 par
2020-07-19
794593
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, brons och marmor, höjd ca 26,5 cm
Smärre skador