Ljuskrona
2020-07-20
794532
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 5 ljuspunkter och 5 ljusarmar, somme i mässing, olikformade prismor, höjd ca 77, största vidd 53 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage