Ljuskrona
2020-07-20
794525
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1920-tal, 4 ljuspunkter, stome i patinerad mässing, oilikformade prismor, mittstången med glashölje, höjd ca 77, största vidd 67 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage