Golvlampa 1900-tal
2020-07-19
794395
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, stomme i mörkbetsat trä, textil skärm, 2 ljuspunkter, textilsladd, höjd ca 160, höjbar, skärmens diameter ca 58 cm
Smärre slitage