Parti silver
2020-07-18
794328
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PARTI SILVER, 15 delar bestående av skedar samt hålslev, 1700- och 1800-tal, bl a Prytz, Hagrelius, P Zethelius, Löfgren, totalvikt ca 541 g
Smärre slitage