Ljusstakar mässing 2 st
2020-07-18
794315
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-tal, gustaviansk stil, svärtade träskaft, på kvadratisk fotplatta med gallerkant och kulfötter, höjd ca 20 cm
Åldersrelaterat slitage