Oljemålning 1700-tal
2020-07-15
794300
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, landskap med figurscener, olja på pannå, ca 33x25