Lisa Larson "Malin"
2020-07-18
794269
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LISA LARSON, figurin, "Malin", från serien "Larsons ungar", delvis glaserat stengods, Gustavsberg, signerad L L, höjd ca 18 cm
Smärre slitage, nagg öra