Laxserveringsbestick silver Minerva Paris
2020-07-18
794241
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LAXSERVERINGSBESTICK, silver, 4 dlr, Minerva, Paris, tidigt 1900-tal, i originalschatull, längd ca 16-18 cm, total vikt ca 130 g
Smärre bruksslitage