Lisa Rinnevou färglitografi
2020-07-16
794238
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Music", signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, numrerad 134/195, bladmått ca 64x44 cm
Oramad