Bordslampa
2020-07-26
794211
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA 1970-tal, aluminium med textilskärm, höjd ca 65 cm
blekt skärm, bucklor på perforerad överdel