Terrin Royal Copenhagen
2020-07-26
794193
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROYAL COPENHAGEN Terrin, porslin, handmålad dekor samt förgyllda detaljer, fatets längd ca 51 cm
fatet med spricka undertill samt nagg på inre bottenring