Ljuskrona
2020-07-18
794107
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 5 ljusarmar, elektrifierad, behängd med olikformade prismor, höjd exklusive kedja ca 58, diameter 45 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage