Byrå
2020-07-18
794065
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, 3 lådor, bemålad, dekorativa nyckelplåtar i brons, 2 nycklar finns, höjd ca 79, 98x45 cm
Bruksslitage, repor, märken, fanérskador, färgavslag