Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
FIGURIN, 2 st, Capodimonte, föreställande rytande leopard med unge, handmålad, porslin Italien, 1970-tal, höjd ca 15-59 cm
Smärre slitage, en tand med nagg
794036
2020-07-18