Fåtöljer chesterfield
2020-07-16
793958
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, chesterfieldtyp, ljust läder, sitthöjd ca 50 cm
Slitage, repor, sprickor