Soppslev i silver
2020-07-25
793890
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOPPSLEV Silver med trähandtag, 1800-tal, otydliga stämplar, längd ca 44 cm
ojämnhet/buckla på snip