Kista
2020-07-16
793883
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KISTA, 1700/1800-tal, ek och smide, nyckel finns, höjd ca 35 samt 78x56 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage