Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-07-18
793754
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med byggnader, osignerad, olja på duk, ca 62x81 cm