Ljuskrona gustaviansk stil
2020-07-18
793597
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 63 exkl kedja, diameter 53 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen