Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKURNA, Kina 1900-talets första hälft, figuralt motiv, knopp i form av fabeldjur, höjd ca 31 cm
Lock med nagg, slitage
793488
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här