Karl-Axel Pehrson litografi
2020-07-13
793486
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med blommor, 200/375, signerad och daterad 77, ca 28x41 cm