Fat Kina
2020-07-15
793484
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT, (7) Kina, 1700/1800-tal, bl a imari, diameter ca 23 cm
Nagg, slitage