Bertil Wahlberg oljemålning
2020-07-13
793483
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Fiskebodar, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 54x65 cm