Yrjy Edelmann litografi
2020-07-15
793452
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Papper på vägg, signerad samt HC, inre rammått ca 45x64 cm