Yrjö Edelmann litografi
2020-07-15
793450
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket, signerad samt HC, inre rammått ca 42x59 cm