Bokhylla i teak
2020-07-17
793394
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOKHYLLA, 1950/60-tal, teak, tvådelad, mittdel med skrivskiva, nedre delen med lådor samt skåp, invändigt med hyllplan, höjd ca 173, 216x50 cm
Bruksslitage, smärre repor, märken