Sereveringsvagn
2020-07-14
793321
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, trä, mässing, höjd ca 72 samt 80x76,
Bruks och åldersrelaterat slitage