Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD / MATBORD, 1960-tal, märkt SMF, EM-Bordet, Emmaboda Möbelfabrik, skiva i teak, soffbordets mått höjd 57 (71), 116x56 (108) cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
793317
2020-07-16