Ragnar Swahn oljemålning
2020-07-14
793293
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RAGNAR SWAHN (1888-1964) Kalmar slott, signerad, olja på duk, ca 79x129 cm
Krackelyr, minimalt färgbortfall