Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
REGISÖRSTOLAR, 4 st, Watski, stomme i mahogny, blå textilklädel, ihopfällbara, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, smärre märken, repor, fanérskador, fläckar
793261
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här