Joan Miro färglitografi
2020-07-13
793240
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO, (1893-1983): Komposition, ur "Derrière le Miroir", osignerad, färglitografi, ca 37x27 cm
LITTERATUR: Mourlot 365