Kniv
2020-07-13
793192
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNIV Kongo, Mangbetu, 1800-tal, kavel i metall och trä, klinga av järn, längd ca 42 cm
skador på kavelavslut, klinga något anlöpt, balja saknas