Blandteknik
2020-07-12
793170
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 013, ca 101x90 cm
Märken, avskavd färg