Gunnar Johnsson oljemålning
2020-07-12
793169
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): Figurkomposition, signerad G. Johnsson, olja på duk, ca 29x28 cm
Krackeleringar