Dolk
2020-07-17
793078
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
DOLK Indonesien, 1900-tal, klinga i stål, kavel i trä, balja i trä, total längd ca 31 cm
kavel och balja med slagskador och förslitningar, klinga med korrosion