Gotthard Sandberg
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOTTHARD SANDBERG (1890-1961): olja på duk, föreställande falsterbo mark och fyr, signerad G Sandberg -34, ca 48,5x58,5 cm
Kuntoraportti
792947
Päivämäärä:
2020-07-19