Oidentifierad konstnär
2020-07-14
792927
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Porträtt av man, olja på duk 49x39 cm, otydligt signerad