Bruno Karlsson oljemålning
2020-07-14
792744
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927) Pittoresk gränd, signerad samt daterad 68, olja på duk, ca 60x80 cm