Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SILVER, skedar, tårtspade, cocktailglas mm, 1900-tal, vikt ca 814 g
Gravyrer förekommer, slitage
792642
2020-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här