Lockurnor Japan
2020-08-20
792533
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
LOCKURNOR, 1 par, Japan, 1800-tal, stengods, under- samt överglasyrdekor, balusterformade, lock med fågeldekor, höjd 28 cm.
Slitage, lagningar, nagg.