Champagnekylare
2020-08-20
792530
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets mitt, vitmetall, klotformad på utsvängd fot, höjd 26 cm.
Slitage, något instabil, buckla.