Yngve Ekström skåp
Klubbat för:
22 000 SEK
10 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, skåp, modell "Bangkok", Westbergs Möbler AB, Tranås, 1950-tal, teak och teakfanér, två dörrar med reliefdekor, inredning med lösa hyllor och utdragslådor, höjd 160, bredd 120, djup 46 cm
Blekt, repor
792462
2020-07-09