Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SAFARISTOL, 1900-talets andra hälft, stomme i lövträ, armlän i skinn, tyg med randig klädsel, sittdyna märkt Dux, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, märken, fläckar
792366
2020-07-12