Ljusstakar 1 par
2020-08-07
792317
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson, Göteborg, 1972, signerade PoB, hamrad yta, diameter 6,5 cm, höjd 10,5 cm, vikt 268 gram.
Bruksslitage, gravyr, något skeva i formen.