Björn Wiinblad tallrikar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJÖRN WIINBLAD, tallrikar, parti (15), med olika motiv och storlek, bestående av: 8 st ur serien "Aladin", 4 st jultallrikar i glas, 3 st Rosenthal
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
792276
2020-07-12