Ingrid Roth färglitografi
2020-07-08
792246
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGRID ROTH (född 1958): "Sealove", signerad och numrerad 152/290, färglitografi, bladmått ca 60x83 cm
Mindre reva och veck