Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
PIERRE FORSELL, flaska, supkoppar, 4 st, tändare Skultuna, mässing, tändaren i förgylld mässing, signerade, höjd ca 3, 11 resp 17 cm
792036
2020-07-12