Stig Claesson litografi
2020-07-09
791960
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stuginteriör, signerad och daterad 79 samt numrerad 65/270, ca 42x51 cm