Catrine Näsmark oljemålning
Closed
2020-07-07
791943
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
CATRINE NÄSMARK (född 1970): "Auroras färd över himlavalvet", signerad Näsmark, olja på pannå med lysdioder, 120x250 cm